• CS
  • SK
  • EN

Učebnice

Nové učebnice anglického a německého jazyka jsou určeny pro 1. – 3. ročník kadeřnických/kosmetických oborů. Hlavním záměrem jejich tvůrců bylo připravit budoucí kadeřníky a kadeřnice na reálné situace, které mohou nastat v kadeřnickém salonu. Učební texty jsou tedy zaměřené na rozšíření odborné slovní zásoby, naleznete zde také simulace rozhovorů z kadeřnického prostředí a žáci mají možnost si rozhovory společně vyzkoušet. Autoři učebnice si jsou vědomi absence kontaktu s cizím jazykem během týdne praktické výuky, a proto zařadili také cvičení, která pomohou tuto mezeru vyplnit.

Názorné fotografie, barevnost a svěží grafika zpříjemňují práci s učebnicí. Její atraktivita je posílena tím, že do ní mohou studenti přímo vpisovat. Při zkušebních hodinách na pilotních školách si tvůrci učebnice ověřili, že studenti ocení provázanost učebnice s interaktivními cvičeními, videi a rozhovory namluvenými rodilými mluvčími. Tvůrci nezapomněli ani na vysvětlení základních gramatických jevů.

Tím, že učebnice propojuje praktickou a teoretickou část výuky, může být průvodcem studentům i v jejich profesionálním životě.

Pro učitele je připravená podrobná metodika a v případě zájmu také vypracovaný ŠVP pro školy.

NOVĚ si můžete ZDARMA vyzkoušet celou jednu lekci. Ke stažení lekce pro anglický jazyk ZDE. Ke stažení lekce pro německý jazyk ZDE.